تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

انجمن کوهنوردی انگلیس از تغییر نام خود منصرف شد

  انجمن کوهنوردی انگلیس از تغییر نام خود منصرف شد

  مرداد ماه گذشته انجمن کوهنوردی انگلیس <اعلام> کرد که نام خود را از British Mountaineering Council ( همان BMC معروف) به Climb Britain تغییر می دهد. دلیل مدیران انجمن کوهنوردی انگلیس برای تغییر نام این بود که این نام 70 سال پیش انتخاب شده و فعالیت گسترده امروز انجمن را پوشش نمی دهد. فعالیت هایی مثل صعودهای ورزشی (سنگنوری داخل سالن)، درای تولینگ، دیپ واتر سولوئینگ و.....و... در سالهای اخیر به مجموعه فعالیت های قبلی اضافه شده اند. بعلاوه، آنها می کفتند که بسیاری از کوه پیمایان، یا سنگنوردان، خود را کوهنورد نمی دانند؛ بنابراین باید اسمی انتخاب شود که همه ی فعالیت ها را پوشش دهد و همه اعضا تحت یک عنوان و زیر یک بنر فعالیت کنند. بدین ترتیب آنها نام Climb Britain را انتخاب کردند.

  نام جدید یعنی Climb Britain اگر چه کوتاه تر و رساتر بود اما ظاهرا فرهنگ محافظه کاری انگلیس و علاقه شدید انگلیس ها به حفظ میراث و ماترک گذشتگان، از همان ابتدا با تغییر نام به شدت مخالفت کرد. اعضای انجمن تصمیم مدیران را نپذیرفتند و نسبت به تغییر نام واکنشی شدید نشان دادند. انجمن، ظرف 3 هفته 12 میتینگ مشورتی در سراسر انگلیس و ولز گذاشت اما مخالفت ها آنقدر شدید بود که سرانجام مدیران انجمن رسما تغییر نام "انجمن کوهنوردی انگلیس "را کان لم یکن اعلام کردند و BMC همان BMC باقی ماند.

  -----------------

  در واقع این محافظه کاری نبود که پیروز شد بلکه لیبرالیسم و احترام به افکار عمومی بود که پیروز شد؛ درسی که باید آموخت!

  https://www.thebmc.co.uk/bmc-to-change-its-name-to-climb-britain

  https://www.thebmc.co.uk/rebranding-consultation-update-decision


  این مطلب تا کنون 56 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : انجمن ,انگلیس ,تغییر ,فعالیت ,کوهنوردی ,climb ,انجمن کوهنوردی ,کوهنوردی انگلیس ,محافظه کاری ,مدیران انجمن ,انجمن کوهنوردی انگلیس ,
  انجمن کوهنوردی انگلیس از تغییر نام خود منصرف شد

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 1 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر